Země je krásné místo a stojí za to na něm žít


O mně

 

                                      

To jsem já, toulat se přírodou s batohem na zádech, to je moje velká láska. Nejraději se toulám po horách, miluji Jeseníky. Mám však stejně tak blízko na Brdy, do křivoklátských lesů, na Berounsko. Do přírody se uchyluji kdykoli, když mi čas dovolí a jsem tam moc ráda

 Snažím si užít každý okamžik, který tvoří můj život. Teď už vím, že je možné, abych ho měla ráda, abych ho přijímala a užívala si to, co nabízí. A věřte, že mi přináší radosti i starosti. Jen se mi už ty starosti řeší nějak lehčeji, plynuleji.

Vždycky tomu tak nebylo. Teprve až  těžká, složitá a náročná životní situace mě přivedla k tomu, že jsem se začala dívat na dění kolem sebe jinýma očima. Začala jsem tedy vnímat, že je možné začít pomaličku měnit to, s čím nejsem spokojená.  Zjistila jsem, že tím nejdůležitějším pomocníkem, na kterého se mohu vždycky spolehnout, který mě nikdy nezklame a je připraven kdykoli  pomoci, tím že jsem já sama. Zvolna jsem pronikala do principů, které jsou mi nyní již vlastní a v úžasu, s radostí a s tichým překvapením jsem vnímala, že to, co objevuji, není pro mě nové. Že je to jen tím, že to, co jsem kdysi dávno ztratila, zapomněla, jsem nyní znovu nalezla …

Poznala jsem Reiki, pochopila a přijala jsem jeho zásady. Součástí mého života se stala práce s energií. Touto cestou jsem odkrývala souvislosti, jejichž pochopení mně pomohlo zvládnout těžké chvíle. A toto pochopení a touha po jeho dalším rozvíjení, poznání a rozvíjení sama sebe, objevování dalších zapomenutých „tajemství“, to je to, co mě nyní vede, provází mým životem.

Jsem vděčná za vše, co mi přináší. Jsem vděčná za zázemí, které mi vytváří moje rodina. Jsem vděčná za přátele, na které se mohu spolehnout. Jsem vděčná za dny klidné a slunečné, i za ty bouřlivější a méně jasné. Snažím se každý z nich prožít tak, jak si myslím, že je pro mne nejlepší.